درباره ما

گسترش روزافزون دسترسی به وب و سهولت بسیار زیاد عرضه‌ی محتوا در آن، عرصه‌ای جدید پدید آورده است که صالح و طالح متاع خویش در آن بنمایند و درخور تلاش خود مخاطبانی پیدا کنند و آن‌چه می پسندند به ایشان عرضه نمایند.
گروه‌ها و فرق دینی و مذهبی بسیار زیادی نیز از این امکانات بهره برده و کلام خود را تا دورترین نقاط ممکن پراکنده می‌سازند و امروز دیگر مرزهای جغرافیایی و فرهنگی مانع چندان مهمی در برابر تبلیغ و گسترش ادیان و مذاهب نیست.
اما به دلایل مختلفی که در جای خود قابل تحلیل و چاره‌جویی است، شیعیان امامی و خصوصاً امامیان ایران زمین، بسیار دیرتر از دیگران، کم‌رمق تر و با حداقل انگیزه و تلاش وارد این عرصه‌ی بسیار مهم شده‌اند، گواه این مطلب کثرت وب‌سایت ها و تالارهای گفت‌گوی اهل سنت، سلفیان و حتی بهائیان است در برابر قلت و کم‌مایگی صفحات منسوب به شیعیان امامی.
گروه «کلام امامیه» با در نظر داشتن این کمبود و با هدف معرفی کلام مبتنی بر معارف وحیانی به جامعه‌ و تسهیل در دسترسی به محتوای تخصصی و عمومی در زمینه‌ی کلام امامیه،در سال 1395 آغاز به کار کرد.
هم‌اکنون و با گذشت دو سال، فعالیت این گروه در سه عرصه‌ی سایت، کانال تلگرام و صفحه‌ آپارات در حال پیگیری است و به لطف الهی مورد استقبال گسترده‌ی مخاطبان در سطوح مختلف دانشگاهی و حوزوی و علاقه‌مندان به مباحث کلامی قرار گرفته است. «کلام امامیه» اگرچه هنوز در نخستین قدم‌های مسیر حرفه‌ای خود است، اما توانسته است با تعهد و تخصص، کار خود را با کیفیتی بسیار بالا ارائه دهد و بهترین دلیل بر این کیفیت، اقبال مخاطبان به این مجموعه است.

عنوان:

آلبوم:

  • 00:00
  • 00:00