شرایط استفاده و راهنما

توافق نامه استفاده از سایت کلام امامیه

  1. هر حساب کاربری در سایت کلام امامیه، اختصاص به یک شخص دارد. استفاده‌‌ی مشترک چند نفر از یک حساب کاربری، مجاز نیست.
  2. در مواردی که شرکت در دوره‌های کلام امامیه (اعم از دوره‌های ضبط‌شده، آنلاین و حضوری) همراه با ارائه گواهی شرکت در دوره باشد، گواهی بر اساس اطلاعات وارد شده در بخش مشخصات کاربری هر حساب صادر می‌شود. در صورت مغایرت مشخصات واردشده با مشخصات فرد، گواهی مجدد صادر نخواهد شد.
  3. با ثبت نام کاربر در یک دوره (درس‌گفتار یا نشست علمی)، دانشجوی دوره شناخته می‌شود. پس از ثبت نام، امکان دسترسی کاربر به محتوای دوره فراهم می‌شود. این محتوا تنها برای استفاده توسط دانشجویان دوره است و کاربر حق بازنشر محتوای دوره را (اعم از صوت، فیلم، متن و فایل‌های ضمیمه) نخواهد داشت. این مسئله در تمام دوره‌های رایگان و غیررایگان کلام امامیه مورد تأکید است.
  4. محتوای هر دوره، با آیکن صوت، فیلم و متن، مشخص شده است. پس از ثبت نام در دوره، امکان دانلود همه‌ی محتوای آموزشی دوره، به‌جز فیلم‌ها، برای دانشجو فراهم است. مشاهده‌ی فیلم‌های آموزشی تنها به صورت آنلاین و از طریق وبسایت امکان‌پذیر است.
  5. دسترسی به دوره‌های کلام امامیه محدودیت زمانی ندارد و دانشجو می‌تواند تا زمان برقراری فعالیت سایت فعلی کلام امامیه، به محتوای دوره‌های ثبت نام شده دسترسی داشته باشد.
  6. پس از پرداخت هزینه و ثبت نام، امکان بازگشت هزینه و لغو ثبت نام وجود نخواهد داشت.

راهنمای ثبت نام و خرید

ابتدا در سایت وارد شوید. در صورتی که در سایت حساب کاربری ندارید، عضو شوید.

برای دسترسی به درس‌گفتارها و حذف علامت قفل از روی درس‌ها روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. قیمت و محتوای درس‌گفتار در بخش مشخص‌شده قابل مشاهده است.

برای دسترسی به نشست‌های علمی و حذف علامت قفل از روی محتوای آن، روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. قیمت و محتوای نشست علمی در بخش مشخص‌شده قابل مشاهده است.

برای دسترسی به بخش ویژه‌ی کتابخانه و حذف علامت قفل از روی محتوای آن، اشتراک کتابخانه را تهیه کنید.

برای شرکت در برنامه‌های حضوری یا آنلاین، از گزینه‌ی ثبت نام در بخش «سامانه ثبت نام» استفاده کنید؛ سپس در صفحه‌ی بعد، مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کنید. در صورتی که پذیرش در آن دوره شرایط خاصی داشته باشد، ثبت نام شما در مرحله‌ی اول به صورت موقت ثبت شده و در صورت پذیرش، از طریق پست الکترونیک و پیامک، به شما اطلاع داده خواهد شد. در این صورت، برای شرکت در برنامه، مراجعه به سایت و تکمیل ثبت نام الزامی است.

برای پرداخت مبلغ، از گزینه‌ی پرداخت استفاده کنید. در صورت داشتن کد تخفیف، با وارد کردن آن در محل مشخص شده، مبلغ تخفیف از فاکتور شما کسر خواهد شد. هم‌چنین می‌توانید با استفاده از گزینه‌ی شارژ کیف پول، به اعتبار حساب کاربری خود به میزان دلخواه اضافه کنید.

عنوان:

  • 00:00
  • 00:00